Zgłoś się do konkursu

Ocena końcowa

4.9
Całkowita liczba ocen: 77

Auto Serwis Adam Tarka

Laureat nagrody
Złota Firma

Data skanowania: 2 sierpnia 2022
Ulica: Ul. 11 listopada 48
Miasto: Grajewo
Kod pocztowy: 19-200
NIP: 7191493737

Specjalne odznaki
  • Most Popular - Złota Firma Najpopularniejsi - firmy z najwyższą ilością ocen
Procentowy udział ocen
4.9
Opinie 77

Ten wykres pokazuje, które oceny dominują wśród wszystkich zebranych opinii. Im wyższa wartość procentowa oceny, tym większy jej udział.

Procentowy udział ocen z poszczególnych portali

Procentowy udział poszczególnych źródeł opinii w ocenie końcowej. Pod uwagę są brane tylko recenzje, znajdujące się na portalach o najwyższej wiarygodności. W trosce o wiarygodność projektu nie bierzemy pod uwagę ocen z serwisów o wątpliwej reputacji.

Ilość ocen do ilości ocen z komentarzem

Na tym wykresie pokazujemy, ile ocen posiada komentarz. Najcenniejsze oceny w sieci to te z osobistym komentarzem. Mówią one o osobistych doświadczeniach klientów, którzy opisują w Internecie swoje odczucia związane z firmą.

Historia liczby ocen

Wykres przedstawia dynamikę wzrostu ilości ocen na poszczególnych portalach na przestrzeni lat. Ze względu na fakt, że program został uruchomiony w roku 2022, dane prezentowane począwszy od tej daty.

Historia ocen

Ten wykres pokazuje nam, jak na przestrzeni lat zmieniały się wyniki na poszczególnych portalach. Ze względu na fakt, że program został uruchomiony w roku 2022, dane prezentowane począwszy od tej daty.