Zgłoś się do konkursu

Uczestnicy programu to najlepsze firmy

Złota firma to projekt, mający na celu promocję najlepiej ocenianych firm. Jest to nagroda dla przedsiębiorstw na podstawie realnych, istniejących wyników w portalach, zawierających miarodajne i wiarygodne opinie - np. Facebook, Google Maps, TripAdvisor itp. Po ich zsumowaniu i dogłębnej analizie danych oraz porównaniu wyników wśród jak najszerszego grona podmiotów, reprezentujących ekonomię danego kraju, wyłaniamy najlepiej oceniane firmy zgodnie z ich lokalizacją oraz przedmiotem działalności. My jedynie zbieramy i analizujemy te oceny. Jurorami są klienci.

Złota Firma

Projekt jest produktem marketingowym, ułatwiającym promocję oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmom bazując na ich pozytywnych opiniach w sieci. Naszą przewagą nad konkurencyjnymi produktami jest ogromna ilość danych statystycznych zgromadzonych o firmach. Mówi się, że liczby nie kłamią - z takiego też założenia wychodzi projekt Złota Firma.

Naszą ideą jest wspieranie tych firm, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Firmy te będą promowane na naszej liście, ale również będą mogły korzystać z logo Złotej Firmy w swoich materiałach promocyjnych. Promocja na stronie internetowej oraz samo wyróżnienie są darmowe. Odbiór materiałów marketingowych oraz prawo do korzystania z logo jest natomiast dodatkowo płatny, jednak zupełnie dobrowolny. Nie ma on żadnego wpływu na fakt obecności na liście Laureatów. Naszą najświętszą zasadą jest rzetelność. To, co odróżnia nas od projektów konkurencyjnych to fakt, że Złotej Firmy nie można po prostu sobie kupić.


Warunkiem koniecznym, aby znaleźć się na liście, jest spełnienie kryteriów dla istniejących już ocen danego podmiotu w internecie. Aby dołączyć do grona wyróżnionych, co najmniej 75% wszystkich ocen musi być pozytywna. Wszystko się opiera na matematyce — nie ma żadnej możliwości ingerencji w wyniki. Te zasady powodują, że projekt jest przejrzysty i niezależny.